Mieszkanie Sprzedaż - dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Psie Pole, Zakrzów

Numer oferty: PROM-MS-1887

 • Status: Aktualna
 • Rynek: pierwotny
 • Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Psie Pole, Zakrzów
 • Rodzaj budynku: blok
 • Pow. całkowita [m2]: 77.12

BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC !
CENA DEWELOPERSKA - 949 000 zł 

Inwestycja  powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią mieszkańcom sprawną komunikację i dojazd do placu Grunwaldzkiego czy Rynku w kilkanaście minut. W otoczeniu osiedla zlokalizowane są żłobki, przedszkola, szkoły oraz osiedlowe sklepy i punkty usługowe, a trochę dalej także Centrum Handlowe Korona wraz z kinem Cinema City. Wszystko to umożliwi mieszkańcom rozrywkę i zaspokojenie codziennych potrzeb. W pobliżu jest również wiele terenów zielonych – Park Pawłowicki z Arboretum, Las Zakrzowski i wały nad rzeka Dobrą, które zapewniają przestrzeń do długich spacerów, wycieczek rowerowych i rodzinnych pikników. 

Na mieszkanie o powierzchni 77,12 m2 składa się:

- pokój dzienny z aneksem kuchennym (28 m2)
- sypialnia (10,97 m2)
- pokój (10,32 m2)
- pokój (10,28 m2)

- łazienka (4,14 m2)
- toaleta (1,32 m2 )
- garderoba (2,2 m2)

- przedpokój (9,98 m2)

Dodatkowo:
- balkon 5 m2

 • Inwestycja GOTOWA, oddana do użytku
 • Wewnętrzny dziedziniec zaprojektowany jak ogrody pełne drzew, krzewów, kwiatów 
 • Miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym 
 • Komórki lokatorskie
 • Winda
 • Ogrzewanie miejskie

W inwestycji znajdziemy ofertę mieszkań od 1- do 5-pokojowych oraz o metrażach od 31 do ponad 90 metrów kwadratowych. Są wśród nich lokale z osobnymi kuchniami, które docenią zwolennicy tradycyjnego podziału wnętrz. W przypadku części mieszkań zaprojektowano również niezwykle praktyczne i perspektywiczne rozwiązanie – możliwość zmiany układu z dwóch lub trzech pokoi z osobną kuchnią na trzy lub cztery pokoje z aneksem kuchennym. Zabudowa będzie zróżnicowana pod względem wysokości. Dominować będą budynki 5-kondygnacyjne, otaczające wewnętrzne patia pełne starannie dobranych gatunków roślin.

CENA DEWELOPERSKA - 949 000 zł

Oferujemy pełne wsparcie przy bezpiecznej finalizacji zakupu oraz pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej.
Jeśli mieszkanie nie spełnia Państwa oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji znajduje się wiele dostępnych mieszkań o różnym metrażu. Pomożemy Ci znaleźć to jedyne dla Ciebie.


CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? ZADZWOŃ !


Opiekun oferty: MS-1887
Konrad Mosór
tel.517 433 429
konrad@promesanieruchomosci.pl

Licencja nr: 28831

Szanowni Klienci, przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Nasze biuro Promesa nieruchomości dokłada starań, aby treści przedstawione w ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli poszczególnych lokali.

Promesa Nieruchomości
Ul. Karola Miarki 4 lok.III
Wrocław 50-305
www.promesanieruchomosci.pl