Sprzedajemy z zyskiem i gwarancją najlepszej ceny!

Myślimy o klientach, którzy poszukują własnego mieszkania lub domu do zamieszkania albo nieruchomości, którą pragną nabyć jako inwestycję na przyszłość. Staramy się więc wyznaczać optymalną granicę między kupującymi i sprzedającymi, aby każdy nasz klient był zadowolony ze swojej decyzji.

Stosujemy sprawdzony i bardzo skuteczny model sprzedażowy. Organizujemy dni otwarte dla klientów i deweloperów, zainteresowanych kupnem nieruchomości. Tworzymy niepowtarzalne prezentacje multimedialne oraz wirtualne spacery, aby w najlepszy sposób przedstawić obiekty wystawione na sprzedaż. Dzięki tej metodzie, nieruchomości osiągają optymalne ceny.

 

Najważniejsze atuty, które wyróżniają nasze biuro nieruchomości

Efektywność działania

Dobrze skrojona reklama oraz zasięg ogólnopolski sprawia, że nasze oferty trafiają do każdego nabywcy, zainteresowanego kupnem nieruchomości. Jesteśmy skuteczni podczas sprzedaży. Zawsze staramy się mocno negocjować, by uzyskać maksymalne zadowolenie kupującego i sprzedającego!

Więcej

Ochrona prawna i rzetelność

Współpraca z naszym biurem, to również wysokie standardy bezpieczeństwa. Podczas procesu sprzedaży oraz najmu Państwa nieruchomości, nasi doradcy i firmy z nami współpracujące czuwają i wspierają Was na każdym etapie transakcji. Oferujemy pomoc przy dopełnieniu wszystkich formalności prawnych, związanych z przekazaniem lokalu.

Więcej

Spokój i bezpieczeństwo

Z nami nie musicie się Państwo niczym przejmować. Wyjaśniamy wszelkie niejasności i odpowiadamy na ważne pytania. Ponadto nasi profesjonalni doradcy, to specjaliści w swojej dziedzinie. Osoby dynamiczne, które zawsze służą wsparciem i pomocą na każdym etapie współpracy.

Więcej

RODO

Szanowny Kliencie,

W Promesa Nieruchomości jesteśmy bardzo mocno zaangażowani w budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa wśród naszych klientów i firm współpracujących z nami. Nasze działanie zostało w pełni dostosowane do przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Więcej