O NAS

Odkąd powstało nasze biuro, kierujemy się zawsze dobrem klientów oraz pasją i miłością do Wrocławia. Tutaj się wychowaliśmy i zapuściliśmy nasze korzenie. Myśląc o rozwoju infrastruktury Wrocławia i okolic, pragniemy być mistrzami w obrocie nieruchomościami.

Każdego dnia mamy na uwadze fakt, że nieruchomości, które powierzają nam nasi klienci, są dla nich ważną inwestycją. Dlatego pragniemy kreować najatrakcyjniejsze oferty handlowe na rynku nieruchomości, które zawsze szybko znajdą swojego nabywcę.

Myślimy również o klientach, którzy poszukują własnego mieszkania lub domu do zamieszkania albo nieruchomości, którą pragną nabyć jako inwestycję na przyszłość. Staramy się więc wyznaczać optymalną granicę między kupującymi i sprzedającymi, aby każdy nasz klient był zadowolony ze swojej decyzji.

 

NASZE MOTTO

Wybór najlepszego miejsca do życia dla Ciebie, to dla nas największy sukces!

SPRZEDAJEMY Z ZYSKIEM I GWARANCJĄ NAJLEPSZEJ CENY!

Stosujemy sprawdzony i bardzo skuteczny model sprzedażowy. Organizujemy dni otwarte dla klientów i deweloperów, zainteresowanych kupnem nieruchomości. Tworzymy niepowtarzalne prezentacje multimedialne oraz wirtualne spacery, aby w najlepszy sposób przedstawić obiekty wystawione na sprzedaż. Dzięki tej metodzie, nieruchomości osiągają optymalne ceny.

Najważniejsze atuty, które wyróżniają nasze biuro nieruchomości:

EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA

Dobrze skrojona reklama oraz zasięg ogólnopolski sprawia, że nasze oferty trafiają do każdego nabywcy, zainteresowanego kupnem nieruchomości. Jesteśmy skuteczni podczas sprzedaży. Zawsze staramy się mocno negocjować, by uzyskać maksymalne zadowolenie kupującego i sprzedającego! Gwarantujemy, że większość nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez nasze biuro, znajduje nabywców nawet w przeciągu jednego miesiąca!

OCHRONA PRAWNA I RZETELNOŚĆ

Współpraca z naszym biurem, to również wysokie standardy bezpieczeństwa. Podczas procesu sprzedaży oraz najmu Państwa nieruchomości, nasi doradcy i firmy z nami współpracujące czuwają i wspierają Was na każdym etapie transakcji. Oferujemy pomoc przy dopełnieniu wszystkich formalności prawnych, związanych z przekazaniem lokalu. Natomiast podczas procesu kupna lokalu, otrzymają Państwo od nas wyłącznie oferty z uregulowaną i jasną sytuacją prawną i finansową. Z nami otrzymują Państwo gwarancję pewności i wysokiej jakości usługi.

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Z nami nie musicie się Państwo niczym przejmować. Wyjaśniamy wszelkie niejasności i odpowiadamy na ważne pytania. Ponadto nasi profesjonalni doradcy, to specjaliści w swojej dziedzinie. Osoby dynamiczne, które zawsze służą wsparciem i pomocą na każdym etapie współpracy.

Dodatkowo zapewnimy Państwu pełną obsługę dokumentacji. Wypełnimy wnioski i formularze, niezbędne podczas całego procesu sprzedaży, kupna lub najmu lokalu. Gwarantujemy, że Państwa obecność w urzędzie będzie konieczna tylko wtedy, gdy będzie naprawdę niezbędna! Całą resztą zajmiemy się my!

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj naszych doradców

Ilias Belghoul

Ilias Belghoul

doradca ds. nieruchomości
  Dariusz Wojtasik

  Dariusz Wojtasik

  Doradca ds. nieruchomości
   Daria Kruk

   Daria Kruk

   Doradca ds. nieruchomości
    Marzena Krupińska

    Marzena Krupińska

    Doradca ds. nieruchomości
     You have already added 0 property

     Login

     Register