Remonty i wykończenia

KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza domów i mieszkań pod klucz – tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi.

Bazując na kluczowych korzyściach, jakie niesie za sobą pełna koordynacja procesów związanych z pracami wykończeniowymi i odpowiedzialność za efekt końcowy, oferuje indywidualne podejście do projektu. Zobacz portfolio pracowni.

Dowodem uznania dla innowacyjności oraz kreatywności jest prestiżowa nagroda BUILD Architecture Awards przyznana pracowni w 2020 roku.

KODO jest autorem prawie 3500 gotowych do zamieszkania wnętrz. Doświadczenie i wiedza architektów, nie tylko z zakresu projektowania, ale także realizacji, pozwala proponować rozwiązania wpisujące się w możliwości budżetowe klientów. Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się niepowtarzalną przestrzenią, urządzoną w sposób przemyślany i odpowiadający na założenia wynikające z ich potrzeb. Zobacz, jak to działa.

KODO inspiruje pomysłami na aranżację. Projektując wymarzone mieszkanie, wyręcza Państwa w całym procesie realizacji i urządza gotowy do zamieszkania dom.

Wszystkie wydatki są pod kontrolą, a gwarantowany w umowie koszt wykończenia jest znany już na etapie przygotowania projektu. Punktem wyjścia do współpracy z pracownią są możliwości i założenia budżetowe klienta. Sam określasz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na realizację wnętrz. Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej.

Zapraszamy do kontaktu